Partneriem » Dateks partnerprogrammas komisijas izmaksa
 
 
 1. Zigmārs Ancveirs saka:

  Maigi sakot – čakarē tā, ka ausis kustas… 🙂 Ja Tu izraksti rēķinu, tad tas ir par kaut ko – šajā gadījumā nopelnītā komisija. Ja uzskaites sistēma rāda summu x, tad tāda tā arī ir. Tu esi mikronodokļa maksātājs, bet tas uz šo gadījumu neattiecās, jo runa ir par 21%, kas varētu būt PVN, kuru Tev nav jāmaksā, jo neesi PVN maksātājs – rēķins ir bez PVN. No tā izriet, ka summa x paliek summa x bez PVN. Kāpēc no pamata summas jāatņem 21% ir pilnīgi nesaprotami, jo tas vairāk izskatās, ka ir nepareizs komisijas modelis, kurš darbojas no preces ar PVN. Dateks sistēmā ir kļūda – komisijas uzskaitās ar PVN, tāpēc viņu bilancē parādītos mīnusi, ja visi saņemtu sistēmā redzamo naudu. Pirms turpini sadarboties, noskaidro noteikumus – kā tiek aprēķināta komisija un kāda summa jāraksta rēķinā. Es ar Dateks nestrādāšu! 🙂

 2. admin saka:

  Paldies par komentāru.

  Sapratu tā, ka sistēmā uzrādās 5% komisija no summas ar PVN, kas ir normāla komisija. Bet naudas izmaksas brīdī pēkšņi grib noņemt naudu tā, lai 5% tiek rēķināti no summām bez PVN.

  Jūtos totāli apkrāpts 🙁

 3. Andrejs saka:

  Vēl viens nepatīkams starpgadījums ar Dateks partnerprogrammu. Neuzskaitījās komisijas. 4 stundas testēju, lai pierādītu, kas un kā neuzskaitījās. Patērēju savu laiku.

  Tagad prasot vai būs analīze, par to, cik varētu būt neuzskaitījies atbilde tika saņemta: atlīdzības neplānojam.

  Lūk tāda ir attieksme pret partneriem.

Komentēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.